Frozinone - Leće 1:1

13438 pregleda 8 komentar(a)
Krstović, Foto: Shutterstock
Ažurirano: 03.03.2024. 18:52h

Fudbaleri Lećea remizirali su danas na gostovanju Frozinoneu (1:1) u 27. kolu Serije A, a do boda su stigli zahvaljujući crnogorskom reprezentativcu, Nikoli Krstoviću.

Krstović je 61. minutu izveo penal i zatresao mrežu. Taj gol je prvo pripisan crnogorskom napadaču, ali je Serija A naknadno promijenila odluku, pa je pogodak upisan kao autogol golmana Frozinonea, Ćerafolinija, jer ga je lopta od stative udarila u leđa, pa završila u golu.

Krstović je i u prvom poluvremenu imao dobru priliku, ali ga je zaustavio Ćerofolini.

Posljednji gol, crnogorski reprezentativac je postigao krajem januara protiv Đenove. Ove sezone je postigao pet golova u Seriji A.

Strijelac za domaće je bio Kedira u drugom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.