Barsa propustila priliku da preuzme 2. mjesto i približi se Realu

Atletik Bilbao - Barselona 0:0

6819 pregleda 1 komentar(a)

Atletik Bilbao i Barselona su večeras igrali neriješeno (0:0) u 27. kolu La Lige.

Barsa je propustila priliku da se dodatno približi lideru, Realu, koji je juče remizirao na gostovanju Valensiji (2:2). Takođe, "blaugrana" nije iskoristila šansu da preuzme drugo mjesto i prestigne Đironu koja je izgubila od Majorke (1:0).

U Baskiji je viđena borbena utakmica, ali nije bilo previše uzbuđenja. Gosti su imali šansu u 31. minutu kada je Kanselo pokušao da lobuje Simona, ali je Alvares izbacio loptu sa gol linije.

Domaći su dobru šansu imali u finišu utakmice kada je šutirao Garsija, a lopta završila pored gola.

Trenera Barselone, Ćavija, može da brine stanje De Jonga i Pedrija, koji su zbog povreda morali da završe utakmicu u prvom poluvremenu.

Atletiko Madrid je na domaćem terenu savladao Betis 2:1. Strijelci za domaće bili su Silva, koji je postigao autogol i Morata. Napadač "kolćonerosa" je promašio penal.