Inter na 15 razlike, Đenova namučila budućeg šampiona

„Nerazuri” u posljednjem meču 27. kola Serije A savladali Đenovu 2:1, pa sada imaju čak 15 bodova prednosti nad Juventusom, a 16 nad Milanom

4756 pregleda 1 komentar(a)
Kristjan Aslani slavi prvi gol, Foto: Reuters/Daniele Mascolo

U Bundesligi je Bajer ove sedmice otišao na dvocifrenu prednost u odnosu na prvog pratioca Bajern, ali niko u „ligama petice” nema tako veliki plus kao Inter - „nerazuri” su u posljednjem meču 27. kola Serije A savladali Đenovu 2:1, pa sada imaju čak 15 bodova prednosti nad Juventusom, a 16 nad Milanom.

„Grifoni” su pružili odličan otpor na „Đuzepe Meaci” u prvih pola sata, ali je baš u 30. minutu, nakon sjajne akcije cijelog tima, prednost domaćima donio Kristjan Aslani.

U 38. je već bilo 2:0 nakon sumnjivog penala poslije starta Mortena Frendrupa nad Nikolom Barelom i realizacije Aleksisa Sančesa.

Gosti su smanjili odličnim pogotkom Meksikanca Đoana Vaskesa u 54. minutu, nakon čega su pokušali da dođu i do boda.

Gol Vitinje je poništen zbog ofsajda, a do kraja više nije bilo uzbuđenja...