Majstorija Jamala, Barselona srušila Majorku (VIDEO)

Golman gostiju Rajković odbranio penal Gindoganu, ali nije mogao ništa kod udarca Jamala u 73. minutu - 1:0 za Katalonce

7254 pregleda 2 komentar(a)
Jamal pogađa sa ivice šesnaesterca, Foto: Reuters

Barselona je pobijedila Majorku 1:0 u prvom meču 28. kola španske La Lige.

Katalonci su, barem privremeno, preuzeli drugo mjesto od Đirone, a od vodećeg Reala imaju pet bodova manje, uz utakmicu više. Real u nedjelju dočekuje Seltu.

Ćavi je počeo meč sa Levandovskim na klupi, čuvajući Poljaka za revanš osmine finala Lige šampiona protiv Napolija u utorak.

Možda ne bi imao ni potrebu da ga uvodi, da je Gindogan u 37. minutu realizovao penal - odbranio mu je golman Majorke Predrag Rajković.

Levandovski je ušao na teren u 61. minutu, ali je meč riješio 19 godina mlađi, Barsin biser Lamin Jamal, i to na kakav način - majstorijom u 73. minutu.

Šesnaestogodišnjak je prihvatio loptu od Levandovskog i sa oko 16 metara sa desne strane je plasirao u suprotne rašlje.

Ostalo je 1:0...