Bajern dao čak osam golova, Dortmund izdržao poluvrijeme sa igračem manje

Bajern u 25. kolu Bundeslige dobio Majnc sa čak 8:1, het -trik Kejna

16682 pregleda 0 komentar(a)
Kejn prijeti svim golgeterskim rekordima u Bundesligi, Foto: REUTERS
Ažurirano: 09.03.2024. 21:40h

Svu frustraciju loših igara u Bundesligi, Bajern je izbacio danas na Aljanc areni u pobjedi nad Majncom sa čak - 8:1

Blistao je Hari Kejn, koji je bio centralna figura prvog poluvremena sa dva gola, u 13. i sedmom minutu nadoknade, a u 20. minutu pogodio je Gorecka, nakon odbijene lopte od stative i šuta sjajnog Engleza.

Kejn je je u 70. minutu kompletirao het-trik, za 30. gol u BUndesligi od starta sezone.

Početkom nastavka pogodio je i Tomas Miler, Musiala se upisao u 51. minutu, Gnabri u 66, da bi Gorecka sjajnu igru krunisao sa penala u nadoknadi.

A Dortmund je slavio u Bremenu sa 2:1, a do 38. minuta je imao velikih dva gola prednosti. Pogađali su Malen i Džejdon Sančo. U finišu poluvremena Zabicer je dobio crveni akrton.

Sve što je Verder uspio bio je gol Ninjmaha u 70.minutu.

Vatromet golova i preokreta tokom utkmice u Menhengladbahu je završen sa 3:3, Keln je dva puta vodio a onda je strahovao za bod.

Lajpcig je na Red Bul areni dobio Darmštat sa 2:0, a Augsburg je bio bolji od Heidenhajma sa 1:0.