Novi poraz Lećea, Krstović 90 minuta na terenu

Leće izgubio od Verone 1:0

8496 pregleda 9 komentar(a)
Krstović (arhiva), Foto: Beta/AP

Fudbaleri Lećea izgubili su danas na domaćem terenu od Verone (1:0) veoma bitnu utakmicu u 28. kolu Serije A.

Leće je pretrpio četiri poraza na posljednjih pet mečeva, a nakon današnjeg susreta je na 16. mjestu sa bodom više od Frozinonea, a dva od Sasuola, koji su u zoni ispadanja.

Verona je upisala drugu pobjedu zaredom, još jednu identičnim rezultatom i, nakon trijumfa nad Sasuolom u prethodnom kolu, savladala još jednog direktnog rivala u borbi za opstanak.

Gosti su danas jedini gol postigli u 17. minutu, a strijelac je bio Folorušo.

Crnogorski reprezentativac, Nikola Krstović, je odigrao čitavu utakmicu za Leće. U finišu prvog poluvremena je glavom bio neprecizan, a još jednu priliku je propustio u finišu utakmice.

Domaća ekipa je najbolju šansu imala u 32. minutu kada je Almkvist pogodio prečku.