Partizan izgubio od Napretka, razbijena stakla na sudijskoj svlačionici, Duljaj krenuo u obračun sa arbitrom

Ekipa iz Kruševca slavila u Beogradu - 1:0

10610 pregleda 3 komentar(a)
Duljaj nakon meča u okršaju sa arbitrom, Foto: BETAPHOTO/Marko Metlas

Fudbaleri Partizana poraženi su večeras u Beogradu od Napretka (1:0), u meču 25. kola Superlige Srbije.

Strijelac gola bio je Andrija Majdevac u 33. minutu, koji je sa oko pet metara pogodio donji desni ugao. "Crno-bijeli" su se bunili, a tražili su faul nad Ovusuom u početku akcije.

Sporna situacija dogodila se i u 70. minutu - nakon duela golmana Napretka Savića i fudbalera Partizana Nikolića, sudija nije pokazao na penal, što je dovelo do nezadovoljstva na terenu, ali i na tribinama.

I u nadoknadi vremena "crno-bijeli" su tražili penal kada je jedan igrač Napretka igrao rukom, ali se ni ovog puta sudija nije oglasio.

Nakon utakmice trener Partizana Igor Duljaj je, nezadovoljan suđenjem Nikole Radakovića, krenuo u fizički obračun, ali je obezbjeđenje spriječilo veće incidente. Arbitri su sa terena ispraćeni uz jaku pratnju, sa tribina su prema njima letjeli brojni predmeti, a incidenti su i kasnije nastavljeni.

Prilikom napuštanja stadiona, navijači su sa istočne strane stadiona polomili stakla na svlačionicama koje koriste delegati, sudije i gostujuće ekipe, pišu srpski mediji.

Povrijeđenih nije bilo, a policija je vršila uviđaj.

Partizan je prvi na tabeli sa 60 bodova, jednim više i utakmicom više od drugoplasirane Crvene zvezde.