Pet utakmica, pet remija u Drugoj ligi: Bokelj i Otrant zaustavljeni u nadoknadi, trka se nastavlja

Oba vodeća tima ostala bez pobjede zbog golova primljenih u 93. minutu

2747 pregleda 0 komentar(a)

Svih pet mečeva 23. kola Druge lige završene su remijima.

Bokelj i dalje ima dva boda više od Otrant-Olympica na vrhu tabele Druge lige, nakon dramatičnih mečeva.

Oba vodeća tima imali su pobjede u džepu - oba su ostala bez trijumfa znog golova primljenih u sudijskoj nadoknadi vremena.

Bokelj je u Kotoru vodio protiv Igala 1:0 - gosti su izjednačili u 93. minutu. Završilo se 1:1.

Otrant je u Ulcinju vodio protiv Iskre 1:0 - gosti su izjednačili takođe u 93. minutu. Završilo se 1:1.

Remije vodećeg dvojca nije iskoristila Podgorica, koja je takođe remizirala - 2:2 protiv Lovćena.

Stanje na vru tako je ostalo nepromijenjeno: Bokelj ima 48 bodova, Otrant 47, Podgorica 40.

Bokelj je u komšijskom derbiju vodio golom Igora Počeka od 36. minuta, Igalo je u 93. izjednačilo iz penala, preko Siniše Stanisavića u 93.

Otrant je protiv Iskre poveo kasnije od Bokelja, pogotkom Halila Muharemovića u 78. minutu, ali ni to nije bilo dovoljno - rezervista Petar Tadić izjednačio je u 93.

Podgorica je na "DG areni" dva puta gubila od Lovćena, na kraju je izvukla bod - na gol Matije Pejovića u prvom poluvremenu odgovorio je Balša Mravljević početkom nastavka, a na pogodak Vuko Vicković u 50. već u 54. je odgovorio napadač domaćih Bojan Kopitović.

Internacional i Grbalj igrali su 0:0 na Trešnjici, dok je duel Berana i Koma završen 2:2.

Golove za domaće postigli su Matija Anđić u 12. Nikola Đukić u 42. minutu, a za goste Jovan Peličić u 45+1. i Petar Barac u 51. minutu.

Berane je u 88. minutu imalo penal za pobjedu - Nikola Tmušić nije bio precizan.