Argentina savladala Salvador u prijateljskom meču

Svjetski prvaci slavili 3:0

3651 pregleda 0 komentar(a)
Selektor Argentine Lionel Skaloni, Foto: Shutterstock

Fudbaleri Argentine savladali su sinoć Salvador (3:0) u prijateljskom meču odigranom u Filadelfiji.

Selektor "gaučosa", Lionel Skaloni, zbog povrede nije mogao da računa na Lionela Mesija, a debitovao je Valentin Barko (Brajton), koji je 45. debitant u Argentini, otkako je Skaloni preuzeo reprezentaciju 2018. godine.

Svjetski prvaci su već u prvom poluvremenu imali dva gola prednosti, a do vođstva su stigli u 16. minutu kada je Di Marija izveo korner, a gol glavom postigao Romero.

U 42. minutu se u listu strijelaca upisao Enco Fernandes. Fudbaleri Salvadora su izgubili loptu, Argentinci krenuli u napad, a fudbaler Čelsija se ušetao u gol.

Konačan rezultat postavio je Lo Selso u 52. minutu nakon lijepe asistencije Lautara.