Bokelj bolji od Podgorice, pobjede Igala, Iskre i Koma

Sjutra se u posljednjem meču 26. kola Druge lige sastaju Berane i Otrant-Olimpik

5294 pregleda 2 komentar(a)

Lider šampionata, kotorski Bokelj, savladao je danas pred svojim navijačima ekipu Podgorice 2:0, u utakmici 26. kola Druge crnogorske lige.

Do 16. pobjede ove sezone došao je golovima Vladana Kordića u 48. i Fatiha Mukovića u 86. minutu.

Seriju loših rezultata prekinula je Iskra, koja je u Danilovgradu pobijedila Grbalj 1:0. Odlučujući pogodak postigao je Petar Tadić u 67. minutu. Pred svojim navijačima slavili su i fudbaleri Igala i Koma. Igalo je pobijedilo Lovćen 4:1, golovima Ivana Mićunovića u 4, Boška Dujovića u 7, Siniše Stanisavića u 23 i Ivana Alehandra Mora u 62. minutu.

Lovćen je do pogotka došao autogolom Marka Ivanovića u 16. minutu. Kom je na Zlatici slavio protiv Internacionala 2:1, a strijelac oba gola bio je Vladimir Perišić u 70. i drugom minutu sudijske nadoknade iz jedanaesterca. Jedini pogodak za Internacional postigao je Tomo Šoć u 87. minutu. U posljednjem meču ovog kola, Berane će u nedjelju u 15 sati ugostiti Otrant-Olimpik.