Spektakularan finiš u Londonu, Junajted poveo u 96. minutu, Brentford izjednačio u 99. (VIDEO)

Mančester junajted bio na milimetar od pobjede, domaćin stigao do zasluženog remija (1:1)

9075 pregleda 0 komentar(a)
Momenat kada je Brentford izjednačio, Foto: Reuters

Brentford i Mančester junajted igrali su 1:1 na "Komjuniti" stadionu u Londonu, u posljednjem meču subotnjeg programa 30. kola engleske Premijer lige.

Domaći su bili bolji, poništen im je gol zbog ofsajda, a u sudijsku nadoknadu od devet minuta ušlo se rezultatom 0:0.

A onda se, u sudijskom dodatku, odigrala prava utakmica u malom.

Mejson Maunt, koji je dugo odustovao zbog povrede, postigao je u 96. minutu prvi gol u dresu Mančester junajteda, devet mjeseci pošto je došao iz Čelsija.

Sjajno ga je proigrao Kasemiro, a "crveni đavoli" su gotovo proslavili pobjedu kojom bi zadržali šanse da dohvate četvrto mjesto i plasman u Ligu šampiona.

A onda, šok za goste - Brentford je imao 30 bezuspješnih udaraca ka golu, 31. je završio u mreži.

Igrao se deveti minut dodatka kada je Ajvan Toni odlično prošao po desnoj strani i vratio loptu Kristoferu Ajeru, koji nije pogriješio.

Junajted na 6. mjestu ima 11 bodova manje i meč manje od četvrtoplasirane Aston Vile, koja je ranije danas pobijedila Vulverhempton sa 2:0, golovima Dijabija i Konse.

Brentford je 15. na tabeli, ima pet bodova više od Lutona koji je u zoni ispadanja.