Bokelj nakon preokreta slavio protiv Grblja, Otrant siguran na "DG areni"

Odigrane utakmice 28. kola Druge crnogorske fudbalske lige

6414 pregleda 4 komentar(a)

Odigrane su utakmice 28. kola Druge crnogorske fudbalske lige, a stanje na vrhu je nepromijenjeno - lider je Bokelj, koji ima dva boda više od Otranta.

Kotorani su danas u Radanovićima nakon preokreta savladali Grbalj 3:1. Domaća ekipa je do vođstva stigla u 69. minutu preko Nikole Stanišića. Tri minuta kasnije Dejan Pepić je pogodio sa 11 metara i Bokelj je izjednačio, da bi preokret kompletirao Vladan Kordić u 82. minutu.

Konačan rezultat je postavio Petar Vukčević u trećem minutu sudijske nadoknade.

Tim Slobodana Draškovića je stigao do treće pobjede zaredom, baš kao i Otrant, koji je danas na "DG areni" pobijedio Podgoricu - 2:0.

Ekipa Dejana Vukićevića je do vođstva stigla u 47. minutu preko Kristijana Škrelje, a konačan rezultat je postavio Anđelo Rudović u trećem minutu sudijske nadoknade.

Lovćen je na stadionu "Mitar-Mićo Goliš" u Petrovcu savladao Kom 2:1 i stigao do druge vezane pobjede.

Oba gola za Cetinjane je postigao Benjamin Kacić, dok je strijelac za Kom bio Mozes Opeke.

Na utakmici Internacionala i Berana nije bilo golova (0:0), dok su Igalo i Iskra igrali 1:1.

Iskra je povela u 57. minutu preko Ognjena Rolovića, da bi tri minuta kasnije konačan rezultat postavio Ivan Alehandro More.