Olimpijakos u polufinalu LK, Jovetić igrao u prvom polvremenu

Atinjani nakon penala eliminisali Fenerbahče (3:2), nakon što je poslije 120 minuta bilo 1:0 za tursku ekipu

6494 pregleda 0 komentar(a)
Bačuaji i Ibora, Foto: Reuters

Fudbaleri Olimpijakosa plasirali su se večeras u polufinale Lige konferencija.

Atinjani su nakon penala eliminisali Fenerbahče u Istanbulu (3:2), a nakon 120 minuta bilo je 1:0 za tursku ekipu, koja je uspjela da nadoknadi gol minusa iz prvog susreta (3:2).

Fener je jedini gol postigao u 11. minutu, a strijelac je bio Kahveči.

Do kraja regularnog dijela nije bilo pogodaka, pa su uslijedili produžeci. Ni u dodatnih 30 minuta nije bilo promjene rezultata, a pobjednik je odlučen u penal seriji.

Sa 11 metara su za Fener pogađali Điku i Bačuaji, dok su Tadić, Under i Bonući bili neprecizni.

Na drugoj strani su promašili Rodinej i El-Arabi, dok su sigurni bili El-Kabi, Orta i Masuras.