Druga liga: Ubjedljivi Bokelj i Otrant-Olimpik

Kotorani savladali Iskru, Ulcinjani bolji od Grblja

4940 pregleda 2 komentar(a)

Vodeći timovi Druge fudbalske lige, Bokelj i Otrant-Olimpik, nastavili su seriju pobjeda u 30. kolu.

Kotorani, koji imaju dva boda više od Ulcinjana, savladali su Iskru u Danilovgradu 2:0 - pogađali su Eiki Mori u 4. i Petar Vukčević u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

To je peti trijumf u nizu izabranika Slobodana Draškovića, a petu pobjedu zaredom je ostvario i Otrant koji je dao četiri gola Grblju u Radanovićima. Bilo je 4:0, mrežu domaćina su tresli Kristijan Škrelja u 12. i 26, te Halil Muharemović u 73. i Stefan Vico u 83. minutu.

Podgorica je bila ubjedljiva protiv Internacionala - 4:1, a strijelci su bili Marko Vračar, Nikola Pavlićević, Đorđe Jovičić i Boris Kopitović.

Bez golova je završen duel Lovćena i Berana, dok je Igalo na svom terenu trijumfovalo protiv Koma (2:0).

Tri boda su mu donijeli Siniša Stanisavić i Nelson Kordoba. Bokelj ima 68 bodova, Otrant-Olimpik 66, a Podgorica uz meč manje 49..