Ludnica u nastavljenom meču u Udinama: Kristante u 95. pokvario debi Kanavara

Meč Udineze - Roma bio je prkinut prije desetak dana nakon što je pozlilo štoperu Rome Evanu Endiki

10640 pregleda 0 komentar(a)
Trener Rome Danijele de Rosi znao je da proslavi pobjedu u Udinama, Foto: AS Roma (X)

Kada se činilo da nastavak duela Udinezea i Rome neće promijeniti ništa uslijedio je nebeski skok Brajana Kristaneta, totalna ludnica u crveno-žutom na "Friuliju" i nezaboravan trk trenera tima iz Rima Danijelea de Rosija...

Vezista "vučice" je nakon kornera Paula Dibale pogodio glavom za važan trijumf Rome protiv Udinezea u gostima - 2:1.

Ovaj utakmica prije desetak dana je bila prekinuta u 70. minutu pri rezultatu 1:1 nakon što je pozlilo štoperu Rome Evanu Endiki.

Preostalih 20 minuta odigrano je večeras, a osim gola Kristantea obilježio ga je i debi na klupi Udinezea legendarnog italijanskog defanzivca Paola Kanavara.

U meču koji je prekinut Udineze je vodio golom Roberta Pereire u 23. minutu, dok je Romelu Lukaku izjednačio u 64.

Trijumf na "Friuliju" donio je Romi velika tri boda u borbi za Ligu šampiona, pa sada na petom mjestu (koje vodi u Uefinu elitu) ima četiri boda i meč više od Atalante.