Mladost i Sutjeska remizirali sa drugoligašima

Od prvoligaša generalne probe nisu imali samo Budućnost i Kom, a oni će se sjutra sastati međusobno u Podgorici.
Mladost - Dečić, Foto: Boris Pejović
Ažurirano: 29.07.2017. 20:00h

Sedam je dana do starta 11. sezone Telekom 1. Crnogorske fudbalske lige, a prvoligaši igraju posljednje provjere pred početak takmičarskih borbi.

Mladost, po mnogima prvi favorit za osvajanje titule, odigrala je juče 1:1 protiv drugoligaša Cetinja, u generalnoj probi za prvenstvo.

Poveli su Podgoričani u 30. minutu preko Adrovića, koji se oporavio od povrede i predvodiće napad tima Dejana Vukićevića. Cetinjani su izjednačili sredinom nastavka preko Joketića.

Remizirala je i Sutjeska, i to bez golova, protiv novog drugoligaša Mladosti iz Lješkopolja.

Petrovac je slavio sa 2:0 u gostima protiv Mornara, a golove za tim Rudolfa Marčića postigli su Mikijelj u 60. i Mukaremović u 82. minutu.

Remi (1:1) je viđen u duelu Iskre i Dečića. Argentinac Bajk doveo je Danilovgrađane u vođstvo golom u 15. minutu, Tuzani su izjednačili u 68. preko Camaja.

Zeta je još u petak savladala Rudar u Pljevljima sa 2:1 (Kuč pogodio za domaće, Krstović i Adžović za goste), dok je Grbalj na Zlatiboru remizirao sa Slobodom iz Užica 0:0.

Od prvoligaša su ostali samo Budućnost i Kom, a oni će se danas sastati međusobno u Podgorici.