Baraž za 2. CFL: Ibar penalima bolji od Budve, odluka u nedjelju

Koja dva tima će se plasirati u viši rang biće poznato u nedjelju, nakon meča Budva - Zeta

5882 pregleda 8 komentar(a)

Fudbaleri Ibra savladali su u Rožajama ekipu Budve, nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca, rezultatom 8:7, u drugom kolu baraža za popunu Druge crnogorske lige.

Utakmica je u regularnom toku završerna je neriješeno 1:1.

Ibar je poveo pogotkom Vuka Dapčevića u 34. minutu, da bi Marko Ćosić izjednačio sa bijele tačke u 60. minutu.

U finišu meča Rožajci su imali nekoliko odličnih šansi, međutim, rezultat se nije mijenjao.

Dva putnika u Drugu ligu biće odlučena u trećem kolu baraža (26. maj), u kojem se sastaju Budva i Zeta.

Ibar i Zeta imaju po pobjedu, Golubovčani su na startu bili bolji od ekipe iz Rožaja nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca, poslije 0:0 u regularnom toku.

Računica je jasna - ko pobijedi ide u Treću ligu, ukoliko se meč završi neriješeno, a Budva slavi penalima, napraviće se krug u kojem će sve ekipe biti bodovno izjednačene, imaće i istu gol-razliku, a odlučiće broj postignutih golova.