Zakovan na klupi: Jovetiću ni minut protiv Bajerna

3 komentar(a)
Stevan Jovetić Inter Milano, Foto: Fcinter.it
Ažurirano: 27.07.2017. 13:49h

Dan nakon što je objasnio kako vidi situaciju sa Stevanom Jovetićem, kazavši da mu ne može garantovati minutažu u prvom timu, Lućano Spaleti nije našem reprezentativcu dao ni sekund da provede na terenu.

Inter je u kontrolnom meču savladao Bajern 2:0 (dva gola Edera), a Jovetić nije ulazio u igru, iako je trener "nerazura" zamijenio osmoricu igrača.

U prethodne dvije test utakmice, protiv Šalkea i Liona, Jovetić je igrao u drugom poluvremenu, a njegovim golom Inter je savladao francuski tim 1:0.

Pored njega, sa klupe su cijeli meč odgledali golmani Berni, Padeli i Pisaro, te mladići Emers, Vanhojsden i Rivas.

Šta znači odluka Spaletija - ili uopšte ne računa na Jovetića, ili mu je direktno pokazao da ga čeka žestoka borba za mjesto u timu, ili je odlazak blizu.

Juče su iz Sevilje ponovili da je njegov transfer još otvorena opcija, a danas su italijanski mediji javili da je u igri i Lacio.

U svakom slučaju, Jovetića čekaju nemirni dani, ili čak nemirna polusezona...