Crnogorski reprezentativac je dao jedini gol na meču
6 komentar(a)
Stevan Jovetić Inter MIlano, Foto: Fcinter.it
Ažurirano: 24.07.2017. 14:17h

Iako je već dugo na izlaznim vratima, Stevan Jovetić je još jednom pokazao da ima kvalitet da igra za Inter.

U duelu „nerazura” sa Lionom u Međunarodnom kupu šampiona u kineskom Nanđingu, 27-godišnji Podgoričanin je u 74. minutu dao jedini gol na meču.

Jo-Jo je oduzeo loptu, dodao ju je Žoaou Mariju, koji je predriblao jednog igrača i vratio je Jovetiću, a on rutinski pogodio mrežu.

Crnogorski reprezentativac je u igru ušao na poluvremenu umjesto 18-godišnjeg Andree Pinamontija.

Imao je veliku šansu pri rezultatu 0:0, kada je predriblao gotovo kompletnu odbranu Francuza, ali je šutirao pravo u Matjua Gorgelana.

Uzgred, odlično je asistirao i Gabrijelu Barbosi, ostavio ga samog, ali je i on pogodio Gorgelana.