Strijelci za "armejce" bili su Kučaev u 17, Vitinjo u 30. i Čalov u 85. minutu
1 komentar(a)
Danilo Pantić FK Partizan, Foto: Partizan.rs
Ažurirano: 01.07.2017. 17:15h

Partizan se nije proslavio u najjačoj provjeri na pripremama u Sloveniji.

Srpski šampion je poražen od CSKA iz Moskve - bilo je 3:0 u meču u kojem su "crno-bijeli" stvarali šanse, a Rusi pogađali poslije velikih grešaka golmana Filipa Kljajića i Nemanje Stevanovića.

Strijelci za "armejce" bili su Kučaev u 17, Vitinjo u 30. i Čalov u 85. minutu, pa je protivnik Budućnosti u 2. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona doživio treći poraz ovog ljeta.

Trener Partizana Miroslav Đukić je uglavnom šansu dao rezervistima, a prvi put su na pripremama zaigrali i najbolji igrači - u drugom poluvremenu su na terenu bili i Leonardo i Uroš Đurđević.

Igrali su i crnogoski reprezentativci - Marko Janković je nastupio u drugom poluvremenu, a Nebojša Kosović je u igri proveo 23 minuta.

Posljednju provjeru pred prvi meč protiv Budućnosti (11. jula u Beograd) Partizan će imati u utorak kada se sastaje sa ruskim Uralom.