Kriza: Liverpulu samo bod protiv Vest Hema, Siti na -3

U prvih 20 rundi Premijer lige, Liverpul je izgubio šest bodova, u posljednjih pet čak sedam - da li je Klopov tim ušao u krizu?
709 pregleda 0 komentar(a)
Samo bod: Vest Hem - Liverpul
Ažurirano: 04.02.2019. 23:12h

Liverpul je remizirao na gostovanju Vest Hemu u posljednjem meču 25. kola Premijer lige - bilo je 1:1.

"Redsi" su ostali na prvom mjestu, ali je zaliha od pet bodova koju su imali prije ovog kola u odnosu na aktuelnog šampiona Mančester sitija, smanjena na tri.

Liverpul je poveo preko Sadija Manea u 22. minutu, ali je golu Senegalca prethodio ofsajd u kome se našao asistent, Džejms Milner.

Šest minuta kasnije domaći su izjednačili. Antonio je pobjegao odbrani tima Jirgena Klopa i iskoristio dodavanje Felipea Andersona za 1:1.

U drugom poluvremenu tim sa "Enfilda" je imao inicijativu, Vest Hem je prijetio iz kontranapada, ali do promjene rezultata nije došlo.

Nakon 25. kola, Liverpul je lider sa 62 boda, a prati ga Mančester siti sa 59.

U sljedećem kolu, Liverpul dočekuje Bornmut dok će Vest Hem gostovati Kristal Palasu.