Zvezda i Salcburg bez golova na praznoj Marakani

zvezda salcburg, Foto: BETA
Ažurirano: 21.08.2018. 20:50h

Na praznoj Marakani nije bilo golova u prvom meču plej-ofa za plasman u Ligu šampiona - Crvena zvezda i Salcburg će za osam dana odlučiti ko će u elitno takmičenje, a ko u Ligu Evrope.

U borbenoj, ne i kvalitetnoj utakmici, u neobičnom ambijentu, nakon što je UEFA kaznila Zvezdu sa dva meča bez prisustva navijača, najbolju šansu imao je štoper crveno-bijelih Miloš Degenek, čiji je šut glavom zaustavio Stanković.

Golman Salcburga je u finišu odbranio i šut Simića sa 20-ak metara.

Važan korak ka grupnoj fazi napravio je PSV pobjedom u gostima nad BATE Borisovom 3:2.

Bjeloruski tim, u kome je Mirko Ivanić igrao do 81. minuta, vodio je golom Tuominena, a Pereiro i Lozano preokrenuli.

Izjednačio je 37-godišnji Aleksandar Hleb, a pobjedu Holanđanima donio je Malen u 89. minutu.

Benfika i PAOK igrali su 1:1 u Lisabonu.

Pici je iz penala doveo domaćina u vođstvo u finišu poluvremena, a izjednačio je Varda u 62. minutu.