Rumunija bolja od šampiona Južne Amerike
50 pregleda 0 komentar(a)
Mbape Dembele, Foto: Reuters
Ažurirano: 13.06.2017. 21:15h

Francuska i Engleska odigrali su uzbudljiv meč u Parizu, a na kraju je domaćin slavio 3:2.

Hari Kejn je doveo goste u vođstvo, a Samuel Umtiti i Đibril Sidibe preokrenuli do poluvremena.

Kejn je izjednačio drugim golom iz penala, a Francuska ostala sa 10 igrača zbog isključenja Varana.

Pobjedu brojčano slabijim "trikolorima" donio je Osman Dembele, na asistenciju Kilijana Mbapea.

Франция - Англия 3:2. Обзор товарищеского матча. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Crna Gora ima četiri boda više od Rumunije u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo, ali Rumuni neće odustati od borbe za drugo mjesto i imaju kvalitet za to.

Pokazali su to u duelu sa Čileom, aktuelnim prvakom Južne Amerike, koji se sprema za nastup na Kupu konfederacija.

Rumunija je slavila u prijateljskoj utakmici 3:2, iako je gubila 2:0.

Čileanci su vodili golovima Edua Vargasa i Valensije, a smanjio je Stanku u 31. minutu.

Dva minuta kasnije Medel je dobio crveni karton, a Rumuni iskoristili brojčanu prednost i pogocima Stančijua i Balute ostvarili lijepu pobjedu.