Miodrag Radulović vodi Liban u istoriju

Miodrag Radulović, Foto: Sports-961.com
Ažurirano: 13.06.2017. 16:04h

Naš fudbalski trener Miodrag Radulović na dobrom je putu da sa reprezentacijom Libana napravi istorijski uspjeh i prvi put se plasira na šampionat Azije.

Liban je danas u drugom kolu kvalifikacija kao gost savladao Maleziju 2:1, u dramatičnom meču, golom u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Liban je napravio veliki preokret, jer je do 80. minuta gubio, da bi Rabih Ataja režirao preokret i sa dva gola bio heroj velike pobjede.

Radulovićeva reprezentacija nakon dva kola ima maksimalan učinak u grupi, u kojoj su još Sjeverna Koreja i Hong Kong.

Te dvije selekcije odigrale su danas 1:1.

Dvije ekipe iz grupe plasiraće se na šampionat najvećeg kontinenta, koji se održava 2019. godine u Ujedinjenim arapskim emiratima.