"Beton" na Sent Meriju: Sautempton i Junajted igrali bez golova

Junajted je ostao šesti na tabeli, u zoni plasmana u Ligu Evrope, dok je Sautempton dvije stepenice ispod, sa 20 bodova manje.
1 komentar(a)
Mančester junajted, Foto: Reuters
Ažurirano: 17.05.2017. 20:56h

Zaostali duel Premijer lige između Sautemptona i Mančester junajteda nije ponudio mnogo zabave, iako su timovi bili rasterećeni u takmičarski ne previše značajnoj utakmici.

Okršaj na "Sent Meriju" završen je 0:0, što je čak 15. remi "crvenih đavola" ove sezone.

Veliku šansu propustili su domaći na startu susreta - golman gostuju Serhio Romero odranio je penal Manuelu Gabijadiniju u 5. minutu.

Imao je i Junajted svoje šanse, a najveću je propustio Marsijal, koji je u 72. minutu pogodio stativu.

Žoze Murinjo je opet kombinovao tim, u želji da sve snage usmjeri na finalnu utakmicu Lige Evrope, naredne srijede protiv Ajaksa u Stokholmu.

Najskuplji svjetski fudbaler Pol Pogba nije bio ni u protokolu, a standardni prvotimci Rašford i Erera ušli su sa klupe u drugom poluvremenu.