Đurđević doveo Partizan na vrh, na potezu Zvezda

84 pregleda 0 komentar(a)
FK PArtizan, Foto: Beta
Ažurirano: 05.05.2017. 20:31h

Fudbaleri Partizana pobjedili su večeras u Ivanjici Javor sa 2:1 u prvoj utakmici 34. kola Super lige i tako makar do sjutra izbili na prvo mjesto prvenstva Srbije.

Golove za Partizan postigao je Uroš Đurđević u 47. i 55. minutu iz jedanaesterca, dok je strijelac jedinog gola za Javor bio Elimoar da Silva u 66.

Partizan je poslije večerašnje pobjede makar do sjutra i utakmice Voždovca i Crvene zvezde došao do prvog mjesta na tabeli Super lige Srbije, pošto sada ima 49 bodova, tri više od "vječitog" rivala.

Utakmica u Ivanjici bila je nakratko prekinuta u 77. minutu poslije niza uvredljivih transparenata navijača Partizana na račun Crvene zvezde i Fudbalskog saveza Srbije.

Javor je osmi u plej-of grupi Super lige sa 22 boda, dok je Partizan prvi sa 49.