Sutjeska stala u Tuzima: Dečić i dalje vjeruje u Evropu

Dečić slavio golom Vula Vujačića i izjednačio se sa Nikšićanima na trećem mjestu
10 komentar(a)
Dečić, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 16.04.2017. 15:33h

Sutjeska je posustala nakon velike serije pobjeda, a Dečić pokazao da ne želi tek tako da se odrekne Evrope.

U Tuzima je bilo 1:0 za domaćina, pa je Dečić opet na diobi trećeg mjesta - nakon dvije vezane pobjede minimalnim rezultatom (u prošlom kolu je bio bolji od Grblja u Radanovićima) ima isti broj bodova kao Sutjeska, istina i slabiju gol-razliku.

Jedini gol na utakmici dao je Vule Vujačić u 57. minutu, i to kakav - matirao je Vladana Giljena sa preko 20 metara kada je udarcem desnom nogom pogodio dalji ugao gola Nikšićana.

Sutjeska se od tog momenta nije oporacila, iako je do kraja na sve načine pokušavala da se vrati u meč.

Najbolju šansu gosti su imali u 91. minutu kada je Dejan Zarubica loše reagovao iz peterca, pa je ekipa Nikole Rakojevića morala da se pomiri sa prvim neuspjehom nakon šest mečeva u kojima je upisala pet pobjeda i remi.

U ukupno tri međusobna duela Dečić je dva puta savladao Sutjesku (bilo je 1:0 u Tuzima i u septembru prošle godine), a jednom je bilo neriješeno - dogodilo se to u Nikšiću 21. februara (1:1).