Pogledajte vatromet golova na meču Everton - Lester

Domaći vodili 1:0 od 29. sekunde, Lester preokrenuo već u 10. minutu, ali "karamele" opet imaju prednost
54 pregleda 0 komentar(a)
Fil Jagjelka, Foto: Reuters
Ažurirano: 09.04.2017. 16:05h

Kakav meč Evertona i Lestera na "Gudisonu"!

Dva velika talenta „karamela“ su već poslije 29 sekundi donijeli prednost domaćima, jer je nakon prodora Rosa Barklija mrežu Kaspera Šmajhela zatresao Tom Dejvis.

Ali, odgovor „lisica“ je bio perfektan - u 4. minutu je izjednačio Islam Slimani, a već u 10. Mark Olbrajton iz slobodnog udarca preokrenuo rezultat.

Vođstvo gostiju nije dugo trajalo, jer je Romelu Lukaku u 23. minutu iskoristio asistenciju Barklija i izjednačio na 2:2. To mu je bio 23. gol u Premijeršipu ove sezone i ima četiri više od najbližeg pratioca, Harija Kejna.

Tu se nije stalo, pa je Fil Jagjelka u 41. minutu donio novu prednost Evertonu.

To je kapitenu domaćih bio drugi gol u Premijer ligi, a prvi je postigao prije pet dana u remiju sa Mančester junajtedom.