Juventus pobijedio sa 2:0 golovima Iguaina
Juventus, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 08.04.2017. 20:49h

Juventus misli na duel sa Barselonom u četvrtfinalu Lige šampiona u utorak, ali mu to nije smetalo da slavi u Seriji A.

"Stara dama" je u Torinu pobijedila Kjevo (2:0) i stekla devet bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranu Romu koja ima meč manje.

Golove na "Juventus areni" postigao je Gonsalo Iguain - prvi u 23, a drugi u 84. minutu.

Ювентус - Кьево 2:0. Обзор матча. Италия. Серия А 2016/17. 30 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

A čak 524 minuta Atalanta nije primila gol na svom terenu.

Danas je odbrana poklekla jednom i Sasuolo je odnio bod iz Bergama - bilo je 1:1, pa je tim Đanpjera Gasperinija usporio u trci za plasman u Ligu Evrope.

Gosti su poveli preko Pelegrinija u 36. minutu, imali su i šanse da udvostruče prednost, a bod Atalanti obezbijedio je Kristante u 73.

Nakon ovog remija Atalanta na petom mjestu ima bod manje i utakmicu više od četvrtoplasiranog Lacija.

Istim rezultatom završen je i meč između Empolija i Peskare, a od 20.45 se sastaju Juventus i Kjevo.

Juventus - Kjevo 2:0