Zvezda - Mladost Lučani 4:2, Voždovac - Partizan 1:2...
1 komentar(a)
Miodrag Grof Božović, Foto: Crvena zvezda
Ažurirano: 05.04.2017. 21:01h

Crvena zvezda i Partizan plasirali su se u polufinale Kupa Srbije, pošto su preokretom slomili rivale.

Ekipa Miodraga Božovića je na stadionu “Rajko Mitić” gubila na poluvremenu od Mladosti iz Lučana, ali je u nastavku, golovima Kange, Milića, Boaćija i Lukovića, postigla četiri gola zaredom. Završilo se 4:2, za prvi plasman “crveno-bijelih” u polufinale Kupa Srbije nakon punih pet godina.

Partizan je još teže prošao među četiri najbolja - ekipa Marka Nikolića gubila je do 80. minuta na gostovanju Voždovcu, ali je golovima Đurđevića i Leonarda u posljednjim trenucima slavila sa 2:1.

U polufinale se plasirala i Vojvodina, pobjedom nad Borcem iz Čačka od 5:2, kao i Čukarički, koji je uz gol Asmira Kajevića slavio 3:0 protiv Slobode u gostima.