Dva gola "svojima": Iguain je tek sad naljutio Napolitance...

Nakon 3:1 za Juventus u prvoj utakmici, Napoli je u revanšu stigao samo utješne pobjede - 3:2.
1 komentar(a)
Iguain, Foto: Beta-AP
Ažurirano: 05.04.2017. 20:58h

Navijači Napolija su već osam mjeseci kivni na Gonsala Iguaina zbog prelaska u Juventus, u nedjelju su mu u meču Serije A priredili paklen doček na „San Paolu”, a kako će biti ljuti tek sada - argentinski napadač je sa dva gola, pod tribinama koje su mu nekada klicale, odveo “staru damu” u finale Kupa Italije!

Hamšik je početkom nastavka neutralisao gol Iguaina iz finiša prvog poluvremena, ali je Pipita u 59. minutu drugim pogotkom na meču otklonio sve dileme.

Golovi Mertensa u 61. i Insinjea u 67. bili su dovoljni za pobjedu Napolitanaca, ali ne i za prolaz - timu Lorenca Sarija falile su još dvije lopte u protivničkoj mreži.

Juventus će se u finalu Kupa sastati sa Lacijom, koji je noć ranije kompletirao slavlje protiv gradskog rivala Rome.