Ibrahimović izvukao Junajted, Lesterovih pet pobjeda u nizu

Sjutra veliki derbi Čelsi - Mančester siti
1 komentar(a)
Murinjo, Foto: Reuters
Ažurirano: 04.04.2017. 21:08h

Mančester unajted bio je pred prvim porazom još od 23. oktobra i 19 mečeva u nizu - gubio je od Evertona na "Old trafordu" od 22. do 93. minuta.

Tada je jedan od posljednjih napada "đavola" završen igranjem rukom Vilijamsa, koji je na taj način blokirao šut Šoa.

Zlatan Ibrahimović bio je precizan sa bijele tačke, za čak deveti remi Junajteda na domaćem terenu ove sezone.

"Đavoli" su su peti na tabeli sa četiri boda manje od Mančester sitija.

Everton je poveo golom Fila Džagielke, nakon prekida.

Murinjov tim imao je dominaciju, nekoliko zrelih šansi, a 15-ak minuta prije kraja poništen je, čini se, regularan gol Ibrahimovića, zbog navodnog ofsajda.

"Postigli smo ne jedan, već dva regularna gola. To kažem sa osmjehom. Nije bilo lako linijskom sudiji da presudi", rekao je Žoze Murinjo, koji je na 29 mečeva osvojio 54 boda, dva manje od Luisa van Gala prošle sezone, uprkos seriji od 20 mečeva bez poraza.

Манчестер Юнайтед - Эвертон 1:1. Обзор матча. АПЛ 2016/17. 31 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Lesterov preporod pod vođstvom Krega Šekspira se nastavlja - aktuelni šampion Engleske ostvario je petu uzastopnu pobjedu u Premijer ligi.

Sanderlend je odolijevao do 69. minuta na "King Pauer" stadionu, ali je tandem napadača Islam Slimani - Džejmi Vardi presudio gostima.

Lester je nakon impresivne serije stigao do desetog mjesta na tabeli, daleko od opasne zone.

Лестер - Сандерленд 2:0. Обзор матча. АПЛ 2016/17. 31 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Pobjede na domaćem terenu ostvarili su Barnli protiv Stouka, te Votford u duelu sa Vest Bromvič Albionom.

Barnli - Stouk 1:0