Zaboravljeni Miler za plus 13

Tomas Miler je u 63. minutu zatresao mrežu Jana Zomera i donio trijumf Bavarcima (1:0). To mu je bio tek drugi gol u Bundesligi ove sezone
Ažurirano: 19.03.2017. 18:38h

Do kraja je devet kola, Bajern već polako sprema feštu, jer je stekao čak 13 bodova prednosti nad najbližim pratiocem Lajpcigom.

Gigant njemačkog fudbala je osvojio Menhengladbah pogotkom zaboravljenog velikana - Tomas Miler je u 63. minutu zatresao mrežu Jana Zomera i donio trijumf Bavarcima (1:0).

Thomas Muller Goal HD - B. Monchengladbach 0-1... by livescoreIn

Bio je to tek drugi gol u Bundesligi ove sezone momka koji je u prethodnom šampionatu čak 20 puta tresao mrežu, a samo jednom u minulih sedam nije imao dvocifren broj pogodaka (sedam u 2011/2012).

Šalke je očajno počeo sezonu, doživio pet poraza na startu Bundeslige, ali je kvalitet morao da ispliva na površinu.

Tim iz Gelzenkirhena je slavio u Majncu sa 1:0 i stigao na četiri boda od mjesta koje vodi u Ligu Evrope.

Gol za pobjedu je postigao momak koji na ljeto odlazi, navjerovatnije u Juventus - Sead Kolašinac.

Reprezentativac BiH je nakon duplog pasa sa Burgštalerom ostao sam kao duh u šesnaestercu i rutinski zatresao mrežu.

Майнц - Шальке 0:1. Обзор матча. Германия. Бундеслига 2016/17. 25 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.