Grof i dalje na +6: Zvezda slomila Čukarički u goleadi

Tri crnogorska fudbalera bila su u prvoj postavi Čukaričkog - Kajević koji je postigao gol, Darko Zorić koji mu je bio asistent, te Dušan Lagator. Boris Kopitović je ostao na klupi.
1 komentar(a)
Crvena zvezda, Foto: Beta
Ažurirano: 19.03.2017. 16:35h

Crvena zvezda je sačuvala šest bodova prednosti u odnosu na Partizan, teškom pobjedom protiv Čukaričkog, u goleadi na Banovom brdu - 4:3.

Ekipa Miodraga Božovića je rano povela 2:0, golovima Boaćija u 8. i Lukovića iz penala u 16. minutu, ali su domaći, koje predvodi nekadašnji trener Zvezde Nenad Lalatović, uspjeli da se vrate u igru.

Golovima Ožegovića iz penala u 43. i crnogorskog internacionalca Asmira Kajevića u 47. minutu, Čukarički je izjednačio na 2:2.

No, tu nije bio kraj uzbuđenjima, koja kao da su tek počela - Boaći je u 54. minutu svojim drugim golom vratio Zvezdi prednost, ali je Jevtić u 67. donio Čuki još jedno izjednačenje - 3:3.

"Crveno-bijeli" su do pobjede došli u 83. minutu, golom Anđelkovića.