Da li je moguće da Navas nije isključen?!

Bivši vezista Partizana Darko Brašanac je izašao sam pred Kejlora Navasa, koji ga je na 20 metara od gola oborio. Sudija je ostao nijem...
56 pregleda 28 komentar(a)
Kejlor Navas Darko Brašanac, Foto: Streamable screenshot
Ažurirano: 12.03.2017. 21:32h

Iz Barselone cijele sezone kukaju, govore da sudije guraju Real da osvoji titulu i sigurno je da će i večeras biti prozivki po Tviteru.

Jeste da Katalonci ne bi smjeli ništa da pričaju poslije "pljačke" protiv Pari Sen Žermena, ali će se detalj iz 22. minuta utakmice Real Madrid - Betis dugo vrtjeti po TV ekranima.

Iako su svi na "Santjago Bernabeuu" vidjeli da je Kostarikanac zaslužio crveni karton, sudija Antonio Mateu Laos je samo odmahnuo rukom!

Procijenite sami koliko je bio u pravu.

Navas je ostao između stativa i tri minuta kasnije dao autogol, a Kristijano Ronaldo je izjednačio u 42.

Do kraja je manje od 20 minuta, a i dalje je 1:1. Tim bodom bi se Real izjednačio na vrhu sa Barselonom, uz utakmicu manje. a ako pobijedi imaće dva više...