Zvezda preokrenula sa 0:2 do 3:2, Grof: Ostao bih i da smo izgubili

I da je Zvezda izgubila, Božović ne bi podnio ostavku, kao što je najavio juče. "Ostao bih, tim riječima sam samo želio da motivišem igrače", kazao je Božović za "Arenusport"
Grof, Foto: BETA
Ažurirano: 08.03.2017. 19:09h

Fudbaleri Crvene zvezde bili su na ivici poraza od Vojvodine, a Miodrag Božović, bar po njegovim riječima, na izlaznim vratima - na kraju, "crveno-bijeli" su poslije velikog preokreta slavili u Novom Sadu 3:2.

I da je Zvezda izgubila, Božović ne bi podnio ostavku, kao što je najavio juče:

"Ostao bih, tim riječima sam samo želio da motivišem igrače", kazao je Božović za "Arenusport".

Božović je juče kazao da će otići iz Zvezde ako njegov tim izgubi, a i izgledalo je da će ishod derbija biti takav, jer je u devetom minutu Vojvodina vodila 2:0, pogocima Melega i Puškarića.

Golovima Le Taleka, Boaćija i autogolom Puškarića u drugom poluvremenu, lider i šampion Srbije je preokrenuo na 3:2.

"Loše smo ušli u meč, primili dva gola, dok još nismo ni došli sebi. Na poluvremenu sam im rekao da ćemo pobijediti ako postignemo gol", kazao je Božović.

Zvezda je zadržala šest bodova prednosti nad Partizanom, koji je juče savladao Metalac 3:0