Golovi Kosovića, Kajevića i Jovovića, Janković skrivio penal

Kosović dao prvi pogodak za "crno-bijele" protiv Borca, Kajević donio tri boda Čukaričkom
59 pregleda 1 komentar(a)
Nebojša Kosović, Foto: Mozzartsport.com
Ažurirano: 25.02.2017. 20:48h

Partizan je pobijedio Borac u Humskoj rezultatom 2:1, a prvi gol za drugoplasirani tim Superlige Srbije dao je crnogorski vezista Nebojša Kosović.

Kosović je pogodio iz peterca u 27. minutu i opravdao povjerenje trenera Marka Nikolića da od prvog minuta zamijeni suspendovanog Brazilca Evertona.

Partizan je kasnije vodio i sa 2:0 (pogodio Leonardo iz penala), potom je promašio nekoliko šansi da obezbijedi trijumf, prije nego što su gosti iz Čačka smanjili.

"Zebre" su do 2:1 iz penala koji je realizovao Mihajlović, a prethodno je jedanaesterac skrivio naš vezista Marko Janković.

Janković je zamijenjen u samom finišu...

Strijelac je bio i Asmir Kajević, i to u dresu Čukaričkog, a upisao se i Vladimir Jovović - mladi Nikšićanin je zatresao mrežu u trijumfu Spartaka protiv Javora (3:2).

Kajević je, s druge strane, pogodio u trijumfu protiv Napretka (1:0).

Crvena zvezda je savladala Bačku sa 3:0, a narednog vikenda se igra "vječiti derbi".

Zvezda je lider sa šest bodova više od Partizana.