Kraj za Saton: Arsenal u četvrtfinalu, 100. gol Volkota za "tobdžije"

Korpulentni golman Vejn Šo jeo sendvič na klupi, "tobdžije" rutinskom igrom zakazale duel sa Linkolnom
1 komentar(a)
Arsenal, Foto: Reuters
Ažurirano: 20.02.2017. 22:02h

Satonova sezona iz snova u FA kupu je završena u osmini finala, krivac za to je Arsenal, jedan od favorita ovog takmičenja.

"Tobdžije" su pobijedile ekipu iz Konferencije na gostovanju sa 2:0 i zakazale duel sa još jednim amaterskim timom - protivnik u četvrtfinalu im je Linkoln, koji je eliminisao Barnli.

Kombinovani tim Arsenala je protiv Satona odigrao rutinsku utakmicu, a poveo je u 26. minutu golom Lukasa Peresa.

Sutton United vs Arsenal 0-2 - All Goals... by mohtv

Početkom drugog poluvremena je sve riješeno, a upisao se Teo Volkot, kojem je to bio 100. pogodak u dresu Arsenala u svim takmičenjima.

U timu Satona nije bilo korpulentnog golmana Vejna Šoa, proveo je meč na klupi, a u jednom trenutku ga je kamera uhvatila dok jeden sendvič!

Totenhem će u četvrtfinalu ugostiti Milvol, Midlzbro čeka boljeg iz duela Hadersild - Mančester siti, a derbi se igra na "Stamford bridžu" gdje će se sastati Čelsi i Mančester junajted.