Levandovski pogodio za bod i početak koškanja u šestom minutu nadoknade

Levandovski je gol dao nakon predviđenih pet minuta nadoknade, koliko je odredio sudija Patrik Itrih, pa su nezadovoljni domaći igrači krenuli u fizički obračun
Robert Levandovski, Foto: Reuters
Ažurirano: 18.02.2017. 19:40h

Lider Bajern je preživio u Berlinu!

Golom Roberta Levandovskog u šestom minutu sudijske nadoknade Bavarci su iščupali bod u utakmici koju nijesu zaslužili da dobiju.

Sve što je Bajern uradio na izuzetno lošem terenu Herte, bio je pritisak u posljednjih desetak minuta, ali je zahvaljujući klasi Poljaka i to bilo dovoljno da izvuku bod.

Levandovski je gol dao nakon predviđenih pet minuta nadoknade, koliko je odredio sudija Patrik Itrih, pa su nezadovoljni domaći igrači krenuli i u fizički obračun.

Herta je povela u prvom poluvremenu preko Vedada Ibiševića, koji je imao još jednu šansu početkom nastavka da "plavo-bijeli" iznenade najbolju ekipu u Njemačkoj, i to nakon furioznog nastupa u Ligi šampiona i pobjede nad Arsenalom od 5:1.

Герта - Бавария 1:1. Обзор матча. Германия. Бундеслига 2016/17. 21 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

A Dortmund je opravdao ulogu favorita protiv Volfsburga, baš kao i Hofenhajm u utakmici sa Darmštatom.

Ostali rezultati su bili iznenađujući, jer je Ingolštat slavio u Frankfurtu, kao i Verder u Majncu.

Hamburger je bio jako blizu četvrtoj uzastopnoj pobjedi, pošto je dva puta vodio u utakmici protiv Frajburga. Ipak, gosti su stizali zaostatak, a onda je i sreća bila na njihovoj strani, pošto Hant u finišu nije pogodio sa penala.