Preokret i pobjeda Zete u "generalci" pred nastavak prvenstva

Bio je to prvi meč na renoviranom travnjaku stadiona na Trešnjici od juna prošle godine
1 komentar(a)
Zeta, Foto: Vijest sport
Ažurirano: 15.02.2017. 17:35h

Zeta je pobijedila srpskog drugoligaša Dinama iz Vranja sa 2:1, u posljednjoj provjeri pred nastavak šampionata.

Bio je to prvi meč na renoviranom travnjaku stadiona na Trešnjici od juna prošle godine. Dok je trajala rekonstrukcija (urađena nova drenaža i postavljen novi busen), Zeta je u prvom dijelu prvenstva kao domaćin igrala na različitim lokacijama - pod Goricom, u Tuzima, na Starom aerodromu, na Zlatici, u Petrovcu...

Gosti su vodili na poluvremenu, nakon čega je ekipa Duška Vlaisavljevića zaigrala znatno bolje i preokrenula golovima Filipa Kukulića u 68. (asistencija Klikovca) i Cavnića nakon prekida u 80. minutu.

"Zadovoljan sam samo drugim poluvremenom. Prvo je bilo jako loše, kao da smo prepotentno ušli u utakmicu, što se osjetilo i u rezultatu. Nadam se da će nam to biti pouka kako ne treba da igramo", kazao je trener Zete Duško Vlaisavljević.

Njegova ekipa će naredne srijede, u derbiju prvog kola nastavka prvenstva, na Trešnjici dočekati Budućnost.

Na golu Zete nije bilo Mladena Božovića, zbog lakše povrede.