Sutjeska na penale savladala Grbalj

Poveli su Nikšićani u 60. minutu golom Bojana Božovića, da bi Grbljani izjednačili četiri minuta prije kraja autogolom defanzivca Sutjeske Miloša Bakrača.
Sutjeska - Lovćen, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 09.02.2017. 18:34h

Fudbaleri Sutjeske igraće u finalu Kupa mimoze, pošto su danas u Igralu boljim izvođenjem penala savladali Grbalj - 4:3, nakon što je u regularnom toku bilo neriješeno 1:1.

Pristupilo se izvođenju penala, u kojem se istakao golman Sutjeske Suad Ličina, koji je odbranio dva jedanaesterca fudbalerima Grblja.

Sutjeska će u finalu Kupa mimoze igrati protiv Bokelja, koji je juče, takođe boljim izvođenjem penala, eliminisao Igalo.

Finalna utakmica igra se u subotu u 14.30 časova.