Ovo se ne dešava svaki dan - Milan do pobjede sa dva igrača manje

"Roso-neri" su od 37. minuta igrali sa desetoricom zbog isključenja Palete, a od 59. sa devetoricom, jer je drugi žuti karton dobio i Kucka. Pašalić minut prije kraja režirao čudesan epilog
61 pregleda 0 komentar(a)
Milan - Bolonja, Foto: Beta-AP
Ažurirano: 08.02.2017. 21:52h

Milan je slavio u Bolonji (1:0) i prekinuo seriju od četiri vezana poraza u svim takmičenjima. I to nije iznenađenje...

Iznenađenje je način na koji je četa Vinćenca Montele stigla do pobjede.

Trebalo je pravo čudo gostima u posljednjih pola sata da sačuvaju bod, a oni su odnijeli sva tri - Delafeu je minut prije kraja prošao četvoricu protivničkih igrača po desnoj strani i gurnuo loptu na peterac, gdje je natrčao Hrvat Mario Pašalić i gurnuo je u mrežu za neopisivo slavlje gostujućih fudbalera.

Болонья - Милан 0:1. Обзор матча. Италия. Серия А 2016/17. 18 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Njih dvojica su bili jedini igrači Milana koji su se u tim momentima usudili da pređu na protivničku polovinu.

Bolonja je napadača sa dva igrača manje, imala je 20 udaraca na gol, a golman Milana Đanluiđi Donaruma upisao je pet odbrana.

Milan je tako na čudesan način prekinuo negativnu seriju i ostao sam na 7. mjestu.

Šta tek reći za Bolonju? Ekipa koju predvodi Milanova legenda, Roberto Donadoni, izgubila je u nedjelju na svom terenu čak 7:1 od Napolija, a večeras doživjela poraz sa dva igrača manje.