Mladost raspoložena na startu priprema u Makedoniji

Golove za Mladost u pobjedi 4:0 postigli su Novović, Đurišić, Nedović i Knežević
Mladost, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 01.02.2017. 19:16h

Mladost je savladala makedonsku Renovu sa ubjedljivih 4:0 na startu priprema u Ohridu.

Izabranici Gorana Perišića igrali su mnogo bolje i slobodnije nego na prethodnoj provjeri protiv Budućnosti (poraz 3:0), pa je kao rezultat stigao ubjedljiv trijumf protiv šestoplasiranog tima makedonskog šampionata.

Aktuelni crnogorski šampion poveo je u 11. minutu, golom Ivana Novovića.

Rezultat se nije mijenjao sve do 56. minuta, kada je Milan Đurišić duplirao prednost Podgoričana.

Ubjedljivu pobjedu Mladost je osigurala u finišu, pogocima Stefana Nedovića u 80. i Ivana Kneževića u 86. minutu.

Mladost je počela u sastavu: Ljuljanović, Đurišić, Lakić, Radulović, Novović, Raičević, Bukorac, Burzanović, Petrović, Ivanović, Kopitović.

Šansu u nastavku dobili su još Radović, Kaluđerović, Petričević, Stijepović, Masaši, Vlaisavljević, Knežević, Nedović, Roganović, Martinović, J.Jablan.