Baši se pomračilo pred očima - tražio izmjenu u 49. minutu

Crnogorski reprentativac je u 49. minutu izašao iz igre, jer mu se pomračilo pred očima nakon sudara glavama.
2 komentar(a)
Marko Baša, Foto: Reuters
Ažurirano: 28.01.2017. 21:36h

Lil je na gostovanju Lionu neočekivano prekinuo seriju od četiri meča bez pobjede u Ligi 1 i slavio sa 2:1, ali Marko Baša neće po dobrom pamtiti taj susret.

Crnogorski reprentativac je u 49. minutu izašao iz igre, jer mu se pomračilo pred očima nakon sudara glavama. Sjajni štoper su sudario sa jednim fudbalerom Liona već početkom meča, ali je na startu drugog poluvremena osjetio vrtoglavicu, zbog čega je morao da napusti teren.

Trijumf „mastifima” je donio Alžirac Jasin Benzija, koji je pogodio u 38. i 80. minutu. Utješni gol za „lavove” je dao Aleksandr Lakazet u 86. minutu iz penala. Za domaće je debitovao Memfis Depaj, koji je nedavno stigao iz Mančester junajteda.