Golove postigli Đalović, Raičević i Janketić
1 komentar(a)
Budućnost - Mladost, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 27.01.2017. 14:32h

Fudbaleri Budućnosti savladali su Mladost 3:0 u kontrolnoj utakmici, koja je u sklopu priprema za drugi dio sezone, odigrana danas na Trening kampu FSCG..

Budućnost je povela u 15. minuta, kada je grešku odbrane Mladosti iskoristio Vujović i asistirao Đaloviću za vođstvo.

Lider prvoligaškog takmičenja u 27. minutu duplirao je prednost protiv najbližeg pratioca u prvenstvu, nakon lijepe akcije Hočka i Raspopovića, koji je asistirao strijelcu Raičeviću.

U drugom poluvremenu, u kome su treneri Vukotić i Perišić ukazali šansu svim igračima, Budućnost je postigla još jedan gol, a strijelac je bio Janketić, na asistenciju Markovića.

Budućnost: Dragojević, Radunović, Vukčević, Mitrović, Raspopović, Hočko, Raičković, Vušurović, Raičević, Vujović, Đalović. I

Igrali su još: Vuksanović, Seratlić, Milić, Kumburović, Malešević, Marković, Banović, Terzić, Camaj, Janketić, Sekulić, Brnović, Globarević, Drešaj

Mladost: Ljuljanović, Martinović, Radulović, Pešić, Đurišić, Bukorac, Kaluđerović, Novović, Petrović, Burzanović, Mašin

Igrali su još : Radović, Roganović, Jablan, Lakić, Nedović, Petričević, Raičević, Stijepović, Vlaisavljević, Miličković, Kopitović