Golčine Dibale i Pjanića - Juventus izbacio Milan

Već u 21. minutu na semaforu "Juventus arene" pisalo je 2:0 - pogodili su Dibala nakon sjajne finte i voleja, te Pjanić iz slobodnog udarca. Baka smanjio na 2:1, što je bio i konačan rezultat
3 komentar(a)
Dibala, Foto: Beta-AP
Ažurirano: 25.01.2017. 21:54h

Juventus se plasirao u polufinale Kupa Italije, pobjedom nad Milanom na svom stadionu (2:1).

"Stara dama" će se u polufinalu sastati sa Napolijem, koji je sinoć elimimisao Fiorentinu. Drugi polufinalni par biće poznat nakon četvrtfinalnih duela Inter - Lacio (31. januar) i Roma - Ćezena (1. februar).

Ekipa Masimilijana Alegrija ušla je u utakmicu supermotivisana, i u najjačem sastavu - valjda željna revanša za dva poraza od Milana ove sezone, u prvenstvu na "San Siru" i u finalu Superkupa, u Dohi nakon izvođenja penala.

Milan je smanjio u 53. minutu preko Bake, ali je nada tima Vinćenca Montele ugašena samo minut kasnije, kada je Lokateli dobio drugi žuti karton.