Sutjeska bolja od Vojvodine, gol Ivana Boškovića

Sutjeska u kontrolnom meču na Jazu savladala Vojvodinu sa 2:1. Pogodili Kovačević i Bošković, Ličina odbranio penal
1 komentar(a)
Sutjeska - Vojvodina, Foto: FK Sutjeska
Ažurirano: 24.01.2017. 17:32h

Sutjeska je u prijateljskom meču na Jazu savladala Vojvodinu sa 2:1, a Ivan Bošković već u prvom meču po povratku u nikšićki klub pokazao da bi mogao da bude dobro pojačanje.

Bošković je postigao gol u svom drugom debiju za Sutjesku, čiji je dres nosio još prije 13 godina.

Bošković je u 16. minutu na dodavanje Bojana Božovića pogodio za 2:0, povećavši vođstvo koje je samo dva minuta ranije donio Stevan Kovačević, na asistenciju Japanca Masanobua.

Golman Sutjeske Ličina odbranio je penal u 65. minutu, prije nego što je napadač Novosađana Ivan Stamenić ublažio poraz svog tima.

Sutjeska je igrala u sastavu: Giljen - Miloš Vučić, Stijepović, Bakrač, Damjanović - Šimura, Bubanja, Kovačević - Bojan Božović, Bošković, Masanobu Egava, dok su šansu u nastavku dobili Ličina, Marko Vučić, Poček, Zarubica, Vujović, Marušić, Mićunović, Đedović i Nikolić.