Nica posustaje - drugi remi u 2017. godini

Tim sa Azurne obale igrao 1:1 u Bastiji i već u nedjelju rizikuje da izgubi prvo mjesto od Monaka
1 komentar(a)
Nica - Bastija, Foto: Reuters
Ažurirano: 20.01.2017. 22:04h

Nica, lider francuskog šampionata, remizirala je 1:1 na gostovanju Bastiji i već u nedjelju rizikuje da izgubi prvo mjesto, što će se dogodili ako Monako na svom stadionu pobijedi Lorijen.

Ovo je drugi kiks tima sa Azurne obale u 2017. godini, nakon remija 0:0 kod kuće sa Mecom prošlog vikenda.

I Pari Sen Žermen može da se približi Nici na samo bod, ako u subotu slavi u Nantu.

Oba gola na Korzici postignuta su u prvom poluvremenu - povela je Bastija u 17. minutu preko Oniangea, a gosti izjednačili pogotkom Sukea u 33.

Nici nije pomogao ni igrač više cijelih pola sata u nastavku, nakon što je Kauzak dobio dva žuta kartona.