Grbalj neriješeno sa Japancima

Grbalj se priprema za drugi dio sezone u kojem će napasti finale Kupa i plasman u Evropu, dok japanski fudbaleri igraju utakmice kako bi se nametnuli nekom od domaćih klubova i eventualno se izborili za angažman.
1 komentar(a)
Grbalj, Foto: Predrag Stevović
Ažurirano: 20.01.2017. 19:06h

Fudbaleri Grblja odigrali su prvu kontrolnu utakmicu na zimskim primremama - neriješeno 1:1 protiv ekipe Euro plus, sastavljene od japanskih fudbalera koji borave u Crnoj Gori.

U utakmici visokog tempa igranoj na pomoćnom stadionu Grblja u Radanovićima, ekipa Miljana Radovića povela je golom 16-godišnjeg kadetskog reprezentativca Crne Gore Kovačevića (70. minut), da bi šest minuta prije kraja zasluženo izjednačenje Japancima donio Tačibana Rjoja.