Revanš nepotreban: Atletiko nokautirao Eibar, Saviću poništen gol

Atletiko, Foto: Reuters
Ažurirano: 19.01.2017. 20:17h

Revanš neće biti potreban - Atletiko Madrid je već u prvom meču četvrtfinala Kupa kralja obavio glavni dio posla oko prolaza.

Na Visente Kalderonu, "kolčonerosi" su pobijedili debitanta u ovoj fazi takmičenja Eibar 3:0.

U jeku priča o njegovom mogućem odlasku iz Madrida, prvi gol za domaće postigao je Grizman u 28. minutu. Pomogao mu je golman gostiju Joel očajnom procjenom.

A samo minut ranije prvi gol u dresu Atletika mogao je da postigne Stefan Savić. Zapravo, postigao ga je, ali ga je glavni arbitar poništio tek nakon naknadne signalizacije pomoćnika. U nedozvoljenoj poziciji bio je Koke, koji je dodao loptu glavom crnogorskom internacionalcu.

U nastavku, imena na semaforu dopisali su Korea (60) i Gameiro (68).

Na drugoj strani, odbrana Atletika, sa Savićem na čelu, bez greške je sačuvala svoju mrežu.